Agrostav - Ústí nad Orlicí

Prodej rodinné prvorepublikové vily v Ústí nad Orlicí, městské části Hylváty

Nabídka rodinného domu k rekonstrukci v Ústí nad Orlicí - k.ú. Hylváty

Prodej rodinné vily 207 m² s pozemkem 1332 m² a samostatnou garáží cena k jednání 5 250 000 Kč.

Nabízíme k prodeji prvorepublikovou rodinnou vilu o velikosti 3+1, s 207 m2 podlahové plochy, se samostatnou zděnou kolnou (využitelnou jako garáž) 37 m2 a pozemkem zahrady.  

Původní stavba RD byla postavena kolem roku 1930 a v průběhu času nedošlo k významnějším přestavbám a modernizacím. RD v současné době není užíván.

Objekt má 1 nadzemní podlaží, je s částečným podsklepením a s plným podkrovím s členitou sedlovou střechou s půlvalbičkami a mohutným JV rizalitem, objekt postaven nad pravidelným téměř čtvercovým půdorysem s přístavbou vstupní verandy, jedná se o zděný stěnový objekt, lokálně vytápěný AK a kamny na TP, TUV je rozvedena z lázeňských kamen, rozvod studené vody, sociální zařízení WC splachovací, kuchyňka bez linky.

Dispozice:

1.PP: sklep

1.NP: zádveří, chodba, 2x pokoj, koupelna, WC, komora, schodiště

2.NP: - podkroví: 1x pokoj, kuchyně, spíž, WC, chodba, komora, balkón

Objekt ve starším provedení s potřebou modernizace. K domu náleží zahrada o velikosti 1176 m2. Dům je k dispozici vyklizený. Energetická třída: G, průkaz není vyhotoven.

Lokalita

Lokalita

Nabízená nemovitost se nachází v části města zvané Hylváty, v Třebovské ulici po levé straně ve směru z města v přibližné vzdálenosti 2,8 km od hlavního "Mírového" náměstí. Okolní zástavbu vytvářejí další rodinné, bytové domy a podnikatelské objekty, jedná se o umístění ve smíšené lokalitě, ve které zároveň nabízíme k prodeji stavební pozemky na výstavbu RD.

Průběh prodeje

Průběh prodeje

Zájemce po zvážení koupě a svém rozhodnutí získat nabízené nemovitosti, uhradí rezervační poplatek ve výši 100.000 Kč a zároveň s ním bude uzavřena Rezervační smlouva. (Stane se Kupujícím.)

Pro zájemce budou organizované pracovní schůzky s prohlídkou na místě samém. O všech termínech budou zájemci dopředu informováni.  

Po uzavření kupní smlouvy bude zápis vlastnického práva do Katastru nemovitostí proveden po 20-dnech od data vkladu kupní smlouvy. 

Zájemci - kupujícímu bude pro jejich zástavního věřitele umožněno zřízení zástavního práva na kupované nemovitosti.

Kontaktní formuláře

Mám zájem o koupi rodinného domu či účasti na prohlídce stavby

Poptávkový formulář ke koupi rodinného domu či účasti na prohlídce

Osobní údaje

Prosím vyberte preferovaný typ zájmu

Prosím, zadejte vaše jméno

Prosím, zadejte vaše příjmení

Chybná e-mailová adresa

Prosím vyplňte, abychom Vás mohli kontaktovat

Prosím vyplňte

Prosím zadejte město

Prosím zadejte vaše PSČ

Please select a date when we should contact you.

Fotogalerie

Prodávající

Vlastníkem a prodávajícím je firma:

AGS Hylváty, s.r.o.

 IČ: 174 52 457

se sídlem Lochmanova 1400

562 01 Ústí nad Orlicí

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové oddíl C, vložka 49962 zastoupená p. Matoušem Pořickým - jednatelem společnosti

Prohlášení o využití soukromých dat

Prohlášení o využití soukromých dat

Pro urychlení našeho jednání a úspoře Vašeho času budeme ponejvíce s Vámi komunikovat prostřednictvím e-mailu: hylvaty@agrostavuo.cz

S odesláním Dotazníku s dotazem na prohlídku nebo jednání o ceně budete na závěr vyzváni k Souhlasu s nakládáním s citlivými údaji dle GDPR a Souhlasu k potvrzení s elektronickou komunikací:

Souhlas s elektronickou komunikací při přípravě, trvání a jednání o uzavření rezervační a kupní smlouv

Souhlasím s předáváním informací e-mailem

Volím si, aby mi veškeré informace týkající se uzavření Rezervační smlouvy a následně Kupní smlouvy u AGS Hylváty, s.r.o. (bude-li jednání kdykoliv v budoucnu směřovat ke sjednání uvedených smluv) posílala společnost na mnou sdělený e-mail. Jedná se zejména o informace o firmě, informace o prodeji RD čp. 285 jako součásti pozemku p.č.st. 296 v k.ú. Hylváty, případné jiné další informace o schůzkách a jednáních o prodeji. Uvědomuji si úroveň zabezpečení svého e-mailu a případná rizika s tím spojená.

Pro elektronickou komunikaci budou zprávy opatřeny dovětkem

UPOZORNĚNÍ:
Tato elektronická zpráva a dokumenty k ní připojené obsahují důvěrné informace, které jsou určeny výhradně jejímu zamýšlenému adresátovi. Nejste-li zamýšleným adresátem této zprávy, nejste oprávněn přílohy otevírat. Takové jednání je porušováním tajemství dopravované zprávy se všemi z toho vyplývajícími právními důsledky, zprávu i s přílohami vymažte. Nejste-li zamýšleným adresátem této zprávy, laskavě o tom bez zbytečného odkladu informujte odesílatele.

Doplnění:
Vyhrazujeme si právo změn výše uvedené nabídky a upozorňujeme na určité časové omezení této nabídky. Vaše dotazy o další informace, předané formou DOTAZNÍKŮ, budeme průběžně zodpovídat a předávat do INFORMAČNÍHO PROSTORU www.ablochmanova.cz

Prohlašujeme, že Vaši mailovou adresu budeme využívat dále jen ke komunikaci s Vámi a k účelu předání informací o prodeji RD čp. 285 jako součásti pozemku p.č.st. 296 v k.ú. Hylváty.

Závěrem bych Vám chtěl poděkovat, že jste navštívili a přečetli si naše webové stránky a zároveň popřát správnou volbu při Vašem rozhodování o naší nabídce koupě nemovitostí. Děkuji

Image

AGS Hylváty, s.r.o.

Lochmanova 1400, 562 01 Ústí nad Orlicí
IČ: 17452457 DIČ: CZ17452457
E: hylvaty@agrostavuo.cz
Image
Image
Image